Гаряча лінія: (0412) 22-46-56

Архів: 2017 2016 2015

Інформація про роботу зі зверненнями громадян
у І півріччі 2018 року

Протягом І півріччя 2018 року до Головного управління статистики та відокремлених підрозділів надійшло  17 звернень  від громадян, з них:

-поштою від громадян – 16;

-від інших органів, установ, організацій – 1.

Питання, що порушувалися у зверненнях громадян стосувались:

- кадрових питань – 9 звернень;

- праці й заробітної плати – 3;

- надання статистичної інформації – 3;

-надання роз’яснень щодо отримання інформації з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – 1.

За результатами розгляду питання, зазначені у 16 зверненнях, були вирішені позитивно та у відповідності до визначених законодавством термінів, на 1 надано роз’яснення. Повторних, колективних та звернень щодо корупційних дій  не надходило.

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення у Головному управлінні статистики проводилась відповідна робота щодо належної організації розгляду звернень громадян та вирішення порушених ними питань.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року № 630 “Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади” та з метою оперативного реагування на звернення громадян забезпечено роботу телефонної  “гарячої лінії ”.

Продовжує функціонувати громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що відносяться до компетенції органів статистики.

Надавалась методична та практична допомога з питань ведення діловодства за зверненнями громадян начальникам відділів статистики, де відбулися кадрові зміни. Питання про стан виконавчої дисципліни та організації роботи зі зверненнями громадян  було розглянуто на засіданнях колегії Головного управління статистики 30 січня  та 29 березня 2018 року.

Протягом І півріччя 2018 року проведено перевірку стану  діловодства, ведення архіву, виконавчої дисципліни та роботи зі зверненнями громадян у відділі реєстрації цін.

Інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян поновлено на веб-сайті Головного управління статистики.