Гаряча лінія: (0412) 22-46-56

Архів: 2017 2016

Інформація про роботу зі зверненнями громадян
у 2017 році

Протягом  2017 року до Головного управління статистики та відокремлених підрозділів надійшло 34 звернення громадян, з них:

    поштою від громадян – 30;

    на особистому прийомі – 4.

Питання, що порушувалися у зверненнях громадян стосувались:

    праці й заробітної плати – 17 звернень;

    кадрових питань – 13;

    надання статистичної інформації – 4.

За результатами розгляду питання, зазначені у зверненнях, були вирішені позитивно та у відповідності до визначених законодавством термінів. Повторних, колективних та звернень щодо корупційних дій не надходило.

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення у Головному управлінні статистики проводилась відповідна робота щодо належної організації розгляду звернень громадян та вирішення порушених ними питань.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та з метою оперативного реагування на звернення громадян забезпечено роботу телефонної «гарячої лінії».

Продовжує функціонувати громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що відносяться до компетенції органів статистики.

Надавалась методична та практична допомога з питань ведення діловодства за зверненнями громадян начальникам відділів статистики, де відбулися кадрові зміни. Питання про стан виконавчої дисципліни та організації роботи зі зверненнями громадян було розглянуто на засіданні колегії Головного управління статистики 30 січня 2017 року.

У зв’язку зі зміною структури видано накази від 16 листопада 2017 р. № 157 «Про організацію проведення особистого прийому громадян керівниками відокремлених підрозділів Головного управління статистики у Житомирській області» та від 27 листопада 2017 р. № 166 «Про призначення відповідальних за ведення діловодства, архіву та діловодства за зверненнями громадян в структурних підрозділах Головного управління статистики у Житомирській області».

Інформацію про стан роботи зі зверненнями громадян поновлено на веб-сайті Головного управління статистики.